Zdjęcia NASA udowadniają istnienie inżynierii klimatycznej.


19 Zdjęcia NASA udowadniają istnienie inżynierii klimatycznej


[fb_button]

Nie na darmo istnieje powiedzenie, że obraz jest wart więcej aniżeli tysiące słów. Tak właśnie jest w przypadku, który chcemy dziś opisać. Teorie dotyczące manipulowania pogodą są tymi teoriami, które bardzo szybko spycha się na pas teorii spiskowych. Wielu ludzi słysząc sformułowanie teoria spiskowa nie będzie bliżej analizować owej teorii, ponieważ w społeczeństwie funkcjonuje zakodowane, czy też podświadome negowanie, ośmieszanie i niedowierzanie tak zwanym spiskom. To błąd, otóż wiele teorii spiskowych z przeszłości okazało się najprawdziwszymi faktami, do których nie chciał przyznawać się rząd czy wielkie światowe korporacje.

Dziś drodzy Czytelnicy zamieszczamy na naszej stronie serię zdjęć zrobionych przez NASA, które wzbudzają, co najmniej niepokój. Otóż obrazy te stanowią według nas ostateczny i niepodważalny dowód na prowadzenie globalnej inżynierii klimatycznej, zwanej geoinżynierią. Fotografie ukazują pasma chemtrails systematycznie uwalniane do atmosfery z samolotów odrzutowych, proces ten nazywany jest również SRM. Naturalne smugi pozostawione za samolotem bardzo szybko zanikają, natomiast te zwane chemtrails nie tylko nie zanikają, ale rozszerzają się tworząc coś w rodzaju wydłużonej chmury, która ostatecznie wraz z opadami spada na ziemię.

Dodatkowo ze zdjęć można wywnioskować, że owe smugi mogą być kontrolowane przez wyjątkowo silne sygnały częstotliwości radiowej. Sygnały te są przesyłane, z niezliczonych miejsc na całej planecie. Używane są do tego procesu różnego rodzaju platformy transmisyjne, takie jak instalacje grzewcze jonosfery: HAARP, radar SBX, NEXARD i temu podobne projekty. Wpływ transmisji mikrofalowej na formacje chmur jest zauważalny i głęboki. Na niektórych zdjęciach wykonanych przez NASA możemy dostrzec chmury o kształcie dokładnego kwadratu czy prostokąta.

Drodzy Czytelnicy w serii obrazów satelitarnych NASA, które publikujemy poniżej można zaobserwować wiele wariantów tak zwanego tłumienia częstotliwości radiowych. Obecnie stopień walki z klimatem jest skrajnie zaawansowany i negatywnie wpływa na pogodę oraz atmosferę naszej planety. Liczne naturalne systemy wsparcia życia na Ziemi są już bardzo podniszczone i mają katastrofalny wpływ na człowieka i całą planetę, która ostatecznie stanowi jeden wielki mechanizm.

Manipulowanie Huraganami jest jednym z podstawowych aspektów geoinżynieri. 85% Huraganów, które dotykają Stany Zjednoczone pochodzi z rejonu Afryki. Systemy niskiego ciśnienia migrują w kierunku zachodu poza wybrzeżem Afryki. W tym regionie odbywa się znacząca interwencja w zakresie zmian klimatycznych. Kilka zdjęć ukazuje interwencję geoinżynieri na terenach okalających zachodnie wybrzeże Afryki. To z pewnością nie może być przypadek.

Na północno-zachodnim wybrzeżu Australii.

19 Na północno-zachodnim wybrzeżu Australii

Na wschodnim wybrzeżu Australii.

19 Na wschodnim wybrzeżu Australii

Wschodni Ocean Spokojny na zachód od Baja California.

19 Wschodni Ocean Spokojny na zachód od Baja California

Wybrzeże USA.

19 Wybrzeże USA

Z zachodniego wybrzeża Afryki.

19 Z zachodniego wybrzeża afryi 2 19 Z zachodniego wybrzeża Afryki 3 19 Z zachodniego wybrzeża Afryki

[fb_button]


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. NASA


This article has 4 Comments

  1. Jeśli to jest tajny spisek (czy teoria spiskowa), to NASA raczej o tym nie wie (bo utajniłaby fotki). Z takimi prążkami kojarzy się interferencja fal (i być może tak jest) Nie mogę znaleźć na YT filmu o kontrowersyjnej hipotezie duńskiego klimatologa, jakoby pokrywę chmur kształtowało twarde promieniowanie z Kosmosu (analogia komory Wilsona). Statystycznie dowiódł istotności zjawiska. Film nazywał się „gwiazdy rządzą pogodą”

  2. Obserwuję codziennie zdjęcia satelitarne i nie dostrzegam na zamieszczonych czegoś niezwykłego.

  3. @ad Może tak może nie. Mam podobne zrobione z ziemi, trochę w innej skali ale efekt fal radiowych wyraźnie widoczny.

Comments are closed.