Ziemia nie krąży wokół Słońca. Natomiast istnieje energia, która krąży po spirali, wciągając materialne obiekty, w tym planety.


Informacje, które dziś publikujemy są niesamowite, dla wielu osób wydadzą się one całkowicie nie akceptowalne, gdyż ich wydźwięk jest zbyt przełomowy i w zbyt poważny sposób narusza obecny model wiedzy w tej materii. Natomiast należy zauważyć, że w przyrodzie spirala to życie, a krąg z kolei jest określany jako „nieprawidłowy”. Spójrzcie na spiralę DNA, na spirale na czubku głowy, spirale cyklonu, spirale galaktyki to także wymowna kwestia, która daje do myślenia.

Jest tak a nie inaczej. Nie wierzysz nauce więc jesteś „płaskoziemcą”, albo i nie, jesteś „foliarzem”. A najlepiej to należałoby „wyautować” cię ze społeczeństwa. Nowym bogiem współczesności stała się nauka. To jej należy zaufać od „A do Z”. I nie ma znaczenia, że co kilka lat jej teorie są podważane i zastępowane nowymi, albowiem nauka to nowy bóg ludzkości. My jednak lubimy iść pod prąd, dlatego dziś publikujemy, niezwykle kontrowersyjny z punktu widzenia nauki, materiał. Szanowni Państwo zapoznajcie się z nim i sami wyciągnijcie wnioski.

Zastanawiające jest, że bardzo trudno znaleźć jakiekolwiek informacje na temat poruszania się Systemu Słonecznego w naszej galaktyce. Jest natomiast mnóstwo materiałów o krążeniu planet wokół słońca. I tak właśnie tworzy się w zamierzony sposób wiedzę dla ludzi o otaczającym świecie. Nasza dzisiejsza publikacja jest o tyle niezwykła, że pokazuje iż nie tylko za czasów Kopernika oszukiwano ludzkość, ale to kłamstwo trwa nadal.

Tak więc informacje o tym, że Ziemia krąży wokół Słońca, znajdziecie w każdym podręczniku obejmującym wiedzę z tego zakresu. Dalej dowiecie się, że Ziemia po upływie 365 dni wraca do tego samego punktu wyjścia. Jednak jest to kłamstwo, a na czym polega to kłamstwo? Otóż Słońce nie stanowi centrum galaktyki ale Słońce krąży wokół centrum galaktyki, dlatego też planety krążą po spirali i to jest sedno wszystkiego.

To z kolei pokazuje nam, że planety poruszają się niezależnie od Słońca. Ponad to możemy dostrzec, że trajektoria ruchu planet, jest o wiele bardziej złożona niż krąg (koło). Ruch planet nie ma nic wspólnego z ruchem czegokolwiek wokół czegokolwiek. Charakter i trajektoria krążenia wskazują na istnienie niewidzialnej energii, która zmusza obiekty do poruszania się. Energia ta jest nam częściowo znana, jako energia atomowa. Spójrzcie na film:

Zatem pisząc o energii atomowej, należy zaznaczyć, że ruch elektronów odbywa się na tej samej zasadzie co ruch planet, a mianowicie jest to ruch sprężynowy, spiralny. Planety Systemu Słonecznego poruszają się pod wpływem niewidzialnej energii. Energia ta krąży po spirali wciągając materialne obiekty. Ta wiedza jest bardzo ważna, ponieważ wraz z Ziemią krążycie wy sami. Ruch po okręgu i ruch po spirali to są dwa różne odczucia.

To są dwa różne odczucia powodujące różne skutki. Zrozumienie tego jest bardzo ważne, szczególnie w czasie w którym świadomość duchowa ludzkości niebywale wzrasta a w zasadzie jej potencjał wzrasta, jednak nie każdy z tego korzysta. Wielu wspomina o przechodzeniu w inny wymiar rzeczywistości, padają też inne sformułowania. Jednak nie ulega wątpliwości, że poziom duchowych możliwości w naszych czasach wzrósł do poziomu wcześniej nieobserwowanego. Spójrzcie na obrót spiralny planet wokół Słońca, jeszcze na innej grafice:

Informacje, które dziś publikujemy są niesamowite, dla wielu osób wydadzą się one całkowicie nie akceptowalne, gdyż ich wydźwięk jest zbyt przełomowy i w zbyt poważny sposób narusza obecny model wiedzy w tej materii. Natomiast należy zauważyć, że w przyrodzie spirala to życie, a krąg z kolei jest określany jako „nieprawidłowy”. Spójrzcie na spiralę DNA, na spirale na czubku głowy, spirale cyklonu, spirale galaktyki to także wymowna kwestia, która daje do myślenia:

Zatem nie pozwólcie się oszukiwać. Świat w którym żyjemy wcale nie podlega zasadom i normom, które ci tak zwani naukowcy lub też eksperci, nam wmawiają. Wręcz przeciwnie, coraz częściej odnoszę wrażenie, że z premedytacją ukrywa się przed ludzkością prawdę, po to aby utrzymywać ją w całkowitej niewiedzy. Ludzkość utrzymywana w niewiedzy jest „bytem”, który łatwiej kontrolować i formować wedle własnego „widzi mi się”. Nie pozwólmy im na to w naszym przypadku.


Przeczytaj również:

Były naukowiec NASA ujawnia, że większość lotów kosmicznych: „była śledzona przez pojazdy kosmiczne pochodzenia pozaziemskiego”.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Ziemia krąży po orbicie w układzie odniesienia (związanym ze Słońcem), który sam też nie jest nieruchomy tylko się porusza. Po prawdzie to nie bardzo wiem co w tym może być szokującego.

Comments are closed.