Znamię Bestii: Amazon wprowadza technologię bezdotykowego odczytu z dłoni, umożliwiającą kupowanie i sprzedawanie.


Szanowni Państwo, będziemy nadal obserwować rozwój tej technologii, jednak, jeżeli połączymy Amazon One z innymi projektami takimi jak ID 2020, Space X, czy szeroko pojętym programem szczepień, to szybko zauważymy, że „włodarze” naszej planety prowadzą nas ku naszemu przyspieszonemu końcowi. Na to zgody być nie może, ponieważ nie na to człowiek rodzi się, aby stać się niewolnikiem i potępionym na wieki.

Amazon wprowadza nową technologię bezdotykowego odczytu biometrycznego z dłoni, która skanuje prawą rękę, co w dalszej kolejności umożliwia kupowanie i sprzedawanie w sklepach. Szanowni Państwo, klienci w sklepach w pobliżu kampusu Amazon w Waszyngtonie mogą „błysnąć” dłonią, aby wejść i kupić towary. Według Dilipa Kumara, wiceprezesa Physical Retail & Technology, firma wybrała rozpoznawanie dłoni, ponieważ jest to najbardziej optymalna forma identyfikacji oraz opłaty elektronicznej.

„Jest to technologia zbliżeniowa, co naszym zdaniem docenią klienci, zwłaszcza w obecnych czasach.” Napisał Kumar. To z kolei oznacza, że wraz z szybkim upływem czasu, technologia zbliża nas coraz bliżej do systemu Znaku Bestii, w którym wszystkie transakcje kupna i sprzedaży odbywać się będą poprzez znak osadzony w tylnej części prawej dłoni lub na czole. Firma Amazon ogłosiła, że będzie oferować płatności zbliżeniowe: Amazon One, od dołu prawej ręki, zwane Palm Recognition Technology.

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Księga Objawienia, 13:16-18.

Chociaż prawdą jest, że nie może być Znaku Bestii, dopóki Antychryst nie będzie rządził całym światem, to jednak coraz bardziej przypomina on system Znaku Bestii, który niejako Antychryst odziedziczy, już w pełni sprawny i gotowy do użycia. Drodzy Czytelnicy, w ciągu zaledwie jednego pokolenia przeszliśmy od karty z paskiem do karty z chipem, do braku karty i korzystania z dolnej części prawej ręki. Wystarczy jedno, małe odwrócenie, a będziesz kupować i sprzedawać z tyłu prawej ręki lub z czoła.

Firma spodziewa się udostępnić Amazon One jako opcję w innych sklepach Amazon w najbliższych miesiącach, co może oznaczać sklepy spożywcze Whole Foods Market. Ale Amazon uważa, że ​​ta technologia znajdzie zastosowanie również w biurach, urzędach i z czasem w większości gałęzi gospodarki. „W większości środowisk detalicznych Amazon One może stać się alternatywną opcją płatności lub karty lojalnościowej. Amazon One wraz z urządzeniem będzie znajdować się przy kasie obok tradycyjnego systemu sprzedaży”. Napisał Dilip Kumar.

Idzie godzina wielka, groźna, sądu i kary. Póki macie czas posłuchajcie i porzućcie grzechy wasze, które na karę zasługują. Biada ziemi, gdy owocu pokuty zabraknie, a usta modlących się zamilkną. Nie otworzą się tym razem upusty niebieskie, jak za dni Noego, i nie popłyną wody, by zalać ziemię skalaną grzechami.”

Teresa Neumann. Niemiecka Mistyczka.

Czytając wersety Księgi Objawienia z Nowego Testamentu, nie można, nie pomyśleć o Znaku Bestii, który to znak w przerażająco oczywisty sposób zaczyna łączyć się z tym, co oferuje firma Amazon. Dziś już nie ulega wątpliwości, że technologia XXI wieku nie poprowadzi ludzkości w kierunku lepszej przyszłości, lecz ku całkowitemu zniewoleniu. Z punktu widzenia Biblijnego, możemy napisać, że poprowadzi ku otchłani i rozpaczy.

Szanowni Państwo, będziemy nadal obserwować rozwój tej technologii, jednak, jeżeli połączymy Amazon One z innymi projektami takimi jak ID 2020, Space X, czy szeroko pojętym programem szczepień, to szybko zauważymy, że „włodarze” naszej planety prowadzą nas ku naszemu przyspieszonemu końcowi. Na to zgody być nie może, ponieważ nie na to człowiek rodzi się, aby stać się niewolnikiem i potępionym na wieki.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

This article has 1 Comment

  1. Pod koniec lat 80-dziesiątych czytałem takie proroctwa o własne o znamieniu bestiil w tamtym czasie nie mogłem pojąć jak to może wyglądać wydawało się to bardzo odległe a jednak w ciągu trzydziestu lat to się sprawdza.

Comments are closed.