„Żydokomuna” to czarna karta historii RP. Wywiad USA twierdzi, że żydzi wymordowali tysiące Polaków, ponieważ to oni podejmowali decyzje.


W tym okresie wymordowano tysiące Polaków. Kto za to odpowiada? Amerykanie twierdzą, że żydzi, ponieważ to oni podejmowali wszystkie decyzje w Polsce. Dlatego ten okres władzy nazywamy: żydokomuną. Dalej, w latach 1968-70 nastąpił wyjazd z polski około dwunastu tysięcy żydowskich towarzyszy partyjnych wraz z rodzinami. Jednak w rzeczywistości wyjechało około sześciu tysięcy żydowskich komunistów będących na stanowiskach partyjnych.

„Milicja Żydowska we wrześniu 1939 roku w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD.

Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie: «Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami».”

Czytamy w serwisie: justice4Poland.

Amerykanie twierdzą, że po drugiej wojnie światowej żydzi przejęli władzę w Polsce. Aż 70% funkcjonariuszy w PZPR było pochodzenia żydowskiego. Umiejscowili się oni w każdej strukturze państwa polskiego. Najważniejsze funkcje w bezpiece obejmują towarzysze żydowscy. 50% funkcjonariuszy bezpieki na stanowiskach kierowniczych było żydami. Co to oznacza? Po 1945 roku żydowscy funkcjonariusze mordowali żołnierzy niezłomnych tak zwanych wyklętych.

Bardzo źle przeprowadzone powstanie warszawskie, w którym młodzi ludzie walczyli z siekierami, z pustymi rękami przeciwko czołgom niemieckim, spowodowało likwidacje podziemnego wojska polskiego. Kiedy wkroczył na ziemie polskie Stalin wraz z czerwoną armią, wykorzystali niemieckie obozy koncentracyjne do mordowania resztek niezłomnych. Pomagała im w tym bezpieka, w której połowa funkcjonariuszy na wysokich stanowiskach, obstawiona była żydami. Nie jest to zmyślony obraz Polski.

Tak samo rządy żydów w Polsce rozpoznawał wywiad amerykański: „Rządzące elity żydowskie zdominowały polską partie komunistyczną PZPR i biuro polityczne, z którego wychodzą wszystkie podejmowane decyzje”. Amerykanie twierdzą, że żydzi opanowali i zdominowali organ decyzyjny, jakim było biuro polityczne. Dzięki temu wszystkie decyzje PZPR były zatwierdzane przez komunistycznych żydów.

W tym okresie wymordowano tysiące Polaków. Kto za to odpowiada? Amerykanie twierdzą, że żydzi, ponieważ to oni podejmowali wszystkie decyzje w Polsce. Dlatego ten okres władzy nazywamy: żydokomuną. Dalej, w latach 1968-70 nastąpił wyjazd z polski około dwunastu tysięcy żydowskich towarzyszy partyjnych wraz z rodzinami. Jednak w rzeczywistości wyjechało około sześciu tysięcy żydowskich komunistów będących na stanowiskach partyjnych.

To wówczas około tysiąca z nich natychmiast powinno stawić się przed sądem za morderstwa na narodzie polskim. Dlatego też Polska coraz częściej powinna mówić o walce z antypolonizmem zamiast celebrować stwierdzenie antysemityzmu. Dość tych kłamstw. Historia jednoznacznie pokazuje, że to żydzi mordowali Polaków.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz