Żydzi zakłamują historię pogromu w Jedwabnem, aby uczynić z Polaków katów i żądać odszkodowań wojennych.


Nie jest ważne czy wierzysz w tak zwane teorie spiskowe, czy też nie, ale tutaj akurat mamy do czynienia ze spiskiem. Jaki to spisek? Otóż spisek mający na celu między innymi to, aby zainicjować proces dosłownego targania polski po całym świecie, jaka to ona jest antysemicka. Kolejny etap żydowskiego spisku to zrobić z Polaków katów a nie ofiary i wówczas raz jeszcze, bardziej dobitniej zażądać spłaty odszkodowań.

„Izrael realizuje zupełnie odmienny plan, porzuca słabnącego, nieperspektywicznego sponsora-żywiciela [USA], na rzecz uczestnictwa w swoim projekcie i to jako rdzeń usadowiony w Polsce. Elementem nacisku są nieustanne ponaglenia w kwestii wypłaty ponad trzystu miliardów złotych. Co w dalszej perspektywie doprowadzi do bankructwa Polski i jej wrogiego przejęcia.”

David Spangler.

Ustawa 447, wyimaginowane roszczenia żydowskie, nieustanne ataki różnego rodzaju lobby żydowskich na naród Polski, oszczerstwa, zakłamywanie historii i wiele, wiele więcej „dobrodziejstw” w ramach podziękowania za ratowanie żydów w czasie II wojny światowej, przed niemieckim mordercą, nasz naród otrzymuje od tej właśnie nacji. Czy jako wolni ludzie, jako wolni i dumni Polacy możemy milczeć w obliczu tak haniebnego działania? Oczywiście nie możemy.

W czasie obchodów w Jedwabnem w 2021 roku, transmisja na żywo prowadzona przez niezależną telewizję wRealu24 mogła wielu widzom otworzyć oczy na zbliżającą się falę ataków wymierzonych względem Polski. Otóż oficjalnie i bez żadnych ogródek, padały wypowiedzi, że to właśnie Polacy są odpowiedzialni za tak zwany pogrom w Jedwabnem, gdzie w bestialski sposób zamordowano kilkuset, a może nawet ponad tysiąc żydów.

W momencie, w którym redaktorzy wRealu24 podnoszą kwestię dowodów, świadczących o tym, że zbrodni tej dokonali Niemcy, wówczas pada szokująca odpowiedź: „musicie przywyknąć do tego, że to Polacy”. Zatem żydzi blokują ekshumację w Jedwabnem, ignorują dowody historyczne i stwierdzają wprost, że to Polacy są odpowiedzialni i koniec kropka. Dlaczego to kłamstwo jedwabnego jest tak istotne?

Otóż żydzi chcą przy pomocy Jedwabnego ostatecznie uczynić z narodu Polskiego katów i oprawców. W momencie, w którym tego dokonają, Polska nie będzie już postrzegana jako ofiara II wojny światowej, ale naród nazistów, być może nawet gorszy od Niemców, takie niestety są obecnie prowadzone na świecie narracje. To z kolei otworzy pełną drogę do ataku finansowego względem naszej ojczyzny, aby ta jako oprawca wojenny, musiała wypłacać kosmiczne sumy żydom. Początkowo było to sto miliardów złotych, później już trzysta miliardów złotych, a dziś wspomina się już o pięciuset miliardach złotych.

To jest wyimaginowany dług, na bazie zakłamanej historii i propagandy. Dług, który de facto nigdy nie będzie spłacony, bo żydzi będą ciągle żądać więcej i więcej. To też nie możemy się ugiąć przed tymi haniebnymi roszczeniami żydowskimi. Jeżeli raz pokłonimy głowę, wówczas szeroko pojęte lobby żydowskie zniewoli nasz naród finansowo, a konsekwencje tego zniewolenia odczują przede wszystkim przyszłe pokolenia.

Naród Polski powinien zrozumieć, że mamy do czynienia z bezprecedensowym atakiem świata żydowskiego na Polskę i Polaków. Haniebne wypowiedzi, bezwstydne oszczerstwa i wreszcie obwinianie naszego narodu o współudział w holocauście. I teraz powstaje zasadnicze pytanie, co takiego wnoszą wszystkie tego typu zabiegi? Amerykańska korespondentka NBC, Jonny Daniels stwierdziła, że: ,,Żydowscy powstańcy w Getcie Warszawskim walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi.’’ A zatem, ta wypowiedz stawia nas na równi z Nazistami, czyli w trakcie II wojny światowej było dwóch agresorów, Polska i Naziści. Tego typu informacje zewsząd płynął w świat.

Drodzy Czytelnicy wyobraźcie sobie, że mieszkańcy Brazylii, Meksyku, Chile czy jeszcze innego państwa, nie żyją naszą historią. Obecnie dochodzi do sytuacji, w której większość cywilizacji słyszała o II wojnie światowej, jednak nie wie ona już, o co w zasadzie tam chodziło. Ale nie tak dawno, dowiedzieli się, dzięki relacji amerykańskiej korespondentki, że w Polsce, żydzi walczyli z oprawcami polskimi i nazistowskimi, nawet nie niemieckimi. Zauważmy, że tego typu wypowiedzi jest ogrom i mają one swoje źródło głównie w Izraelu.

A teraz wyobraźcie sobie, że naziści już nie istnieją, naziści wyginęli, Niemcy są w pewnym sensie propagandowo moralnie od zbrodni II wojny światowej oczyszczone, a Polska istnieje nadal. Kto zyskuje na tej politycznej nawalance? Sądzimy, że odpowiedź jest oczywista. Dlatego na całym tym skandalu z zakłamywaniem historii i oczernianiem narodu Polskiego, wygrywają żydzi. Dodatkowo ponagla się nas do wypłacania roszczeń żydowskich, których kwoty sięgają setek miliardów dolarów, jednak nie są one poparte żadnymi konkretnymi wyliczeniami, nie wspominając już o tym, iż są prawnie bezpodstawne i stanowią jawny szantaż.

I teraz, nie jest ważne czy wierzysz w tak zwane teorie spiskowe, czy też nie, ale tutaj akurat mamy do czynienia ze spiskiem. Jaki to spisek? Otóż spisek mający na celu między innymi to, aby zainicjować proces dosłownego targania polski po całym świecie, jaka to ona jest antysemicka. Kolejny etap żydowskiego spisku to zrobić z Polaków katów a nie ofiary i wówczas raz jeszcze, bardziej dobitniej zażądać spłaty odszkodowań.

Na koniec w ramach ciekawostki, aczkolwiek jest to tragiczna ciekawostka, napiszemy, że w Katyniu to żydzi mordowali Polaków. I nie jest to mój wymysł, ale publikacja Izraelskiego dziennika: Maariv z 1971 roku. Wspominamy o tym, dlatego ponieważ naród żydowski wyrządził wiele zła Polsce i Polakom. I nie chodzi o to, aby to wypominać, chodzi o prawdę a nie zakłamywanie historii, jak to czyni obecnie Izrael. A teraz spójrzcie na publikacje Maariv z 1971 roku:


Przeczytaj również:

„Żydokomuna” to czarna karta historii RP. Wywiad USA twierdzi, że żydzi wymordowali tysiące Polaków, ponieważ to oni podejmowali decyzje.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. commons.wikimedia.org


 

This article has 1 Comment

  1. Jeszcze bardziej okrutna jest prawda z Pogromu w Kielcach i autora badań , którego zamordowano za te badania w okrutny sposób ! dr Dariusz Ratajczak !!! ZBRODNIE OSTATNIEGO 30 LECIA DZIĘKI ŻYDOM NA STANOWISKACH SĄ UKRYWANE ! BANDYCI WRÓCICIE DO SWOICH NAZWISK A RÓD WASZ, BEDZIE PRZEKLĘTY….ZA KRZYWDY JAKIE DOPUSCILIŚCIE SIĘ NIE TYLKO NA NARODZI POLSKIM ALE I NA UCZCIWYCH ŻYDACH JAK FALCMAN I WIELU INNYCH !

Comments are closed.